KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645260
nr 1264 5260
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad OA, "Inre rum". Olja på pannå, 40x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:35:29
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr